شرکت فنون آردا سبز با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت ازن ژنراتورهای صنعتی و نیمه صنعتی در داخل کشور، آماده همکاری جهت ضد عفونی محیط و مقابله با ویروس کرونا می ­باشد.

در حال حاضر شرکت دانش بنیان فنون آردا سبز به عنوان شرکتی پیشرو در پالایش آب و هوا و حذف آلودگی‌های زیست‌محیطی، در ایران شناخته ‌شده است. و هم‌اکنون باکمال افتخار ادعا می‌نماییم که راهکار مهندسی بسیاری از مشکلات زیست‌محیطی را شناسایی کرده و دستگاه‌هایی 100 درصد بومی، طراحی و ساخته‌ایم. گاز ازن(مولکول O3) به عنوان یک اکسیدکننده قوی جهت ضدعفونی و از بین بردن میکروارگانیسم‌ها، سموم شیمیایی و همچنین حذف آلاینده‌های آلی و معدنی، کاربرد دارد.

دلایل متعددی وجود دارد که تاثیر ازن بر کرونا را نشان می­دهد:

1- در زمان شیوع سارس در سال 2003، ازن جهت پاکسازی محیط و مرگ ویروس کرونا منجر شد.

2- از آنجا که سارس از دسته ویروس کرونا می­باشد، استریل با ازن به طور موثر می­تواند سارس-کوید 19 را از بین ببرد.

با توجه به اینکه گاز ازن به‌عنوان جایگزینی مناسب برای ضدعفونی‌کننده‌های موجود در بازار می‌باشد و بر خلاف سایر مواد ضدعفونی کننده، نیاز به تخلیه افراد ندارد و ضدعفونی هم­زمان با حضور اشخاص صورت می­پذیرد و  ازن باقی­مانده در هوا به کمک دستگا­ه­های دیجیتال پرتابل شرکت آردا قابل اندازه گیری و کنترل می­باشد.

هم اکنون بسیاری از کشورهای دنیا تمهیدات ویژه ای برای قرنطینه بیماران مبتلا و محیط های عمومی و پر رفت و آمد که جایگاه رشد و نمو این ویروس است، تدارک دیده اند که استفاده از ازن در امکان عمومی، اداره­ها، بیمارستان­ها و…  با دوز مشخص و کارشناسی دقیق گزینه­ی بسیار مهم و کاربردی می­باشد.

شایان ذکر است دستگاه­های این شرکت در بسیاری از امکان عمومی نظیر کارخانه­ ها، بیمارستان­ها، رستوران­ها و…  استفاده گردیده و موفق به اخذ تاییدیه از مراکز درمانی معتبر نظیر بیمارستان فوق تخصصی میلاد و مرکز جراحی ونک و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران و بسیاری دیگر از مراکز بهداشتی شده است.

صفحات مرتبط:کاربرد ازن،مزایای ازن ژنراتورهای آردا

لطفا به این نوشته امتیاز دهید.
سپاس