شرکت فنون آردا سبز - اولین تولید کننده ازن ژنراتور در ایران

FROM TRUE PROFESSIONALS

فن‌آوری‌های بسیاری برای تصفيه فاضلاب‌های صنعتی وجود دارد كه از متداولترين آنها مي‌توان به  فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی، استفاده از غشاء و روشهاي بیولوژیکی اشاره كرد.

تصفيه  فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی مانند استفاده از کربن فعال و فرآیندهای اکسیداسیون "کلاسیک" نيز با محدودیت‌های زيادي از قبيل گرفتگی و راندمان پايين روبروهستند و فرآیندهای بيولوژيكي نيز، با مشكلاتي نظير سمی بودن فاضلاب یا وجود مواد آلی مقاوم روبرو مي‌شوند.

با آگاهي از مطالب فوق و باتوجه به افزایش نياز مشتریان به تصفيه فاضلاب‌هاي صنعتي، این شرکت، با استفاده از تجارب شركت‌هاي معتبر اروپايي، از فرآيندي اختصاصي با استفاده از ازن به همراه يك كاتاليزور استفاده مي‌كند.

در سال‌های اخیر، استفاده از ازن به تنهایی و بدون استفاده از کاتالیزور گزينه مناسبي براي تصفيه فاضلاب‌هاي صنعتي بوده‌است، كه با محدوديت‌هايي نظير نياز به سرمايه اوليه‌بالا و همچنين نياز به بهره‌بردار متخصص مواجه بوده‌است.

در پكيج شركت آردا ، با استفاده از ازن کاتالیستی عملكرد سيستم تصفيه در تبديل مواد آلي به مواد معدني به مراتب بهتر و سريعتر شده‌است. از مزاياي استفاده از اين پكيج مي‌توان  به موارد زير اشاره كرد:

مزايا:

  • کانی سازی  سريع آلاینده های آلی
  • اکسیداسيون مواد  آلي مقاوم مانند ترکیبات آفت‌کش‌ها، قارچ‌کش‌ها، علف‌کش‌ها، سورفاکتانت معطر و ترکیبات فنلی، اسیدهای کربوکسیلیک، و ...
  • کاهش 2 تا 6 برابر نسبت در مصرف ازن، نسبت به روش مرسوم تصفيه  با ازن
  • كاهش اندازه ژنراتور ازن و در نتيجه كاهش هزينه
  • داراي قيمت  کاملا رقابتی در مقایسه با سایر فن آوری های شناخته