شرکت فنون آردا سبز - اولین تولید کننده ازن ژنراتور در ایران

FROM TRUE PROFESSIONALS

ازن ژنراتور آکواریم آردا

آدرس سایت  جدید ما: http://ardacompany.com

جهت مشاوره تخصصی درباره ازن ژنراتور آکواریم آردا با شماره 09352141911 - مهندس عباسیان ( عاملیت فروش ازن ساز اکواریم) تماس بگیرید.

امروزه از ازن به صورت گسترده در صنعت پروش آبزیان استفاده می‌گردد.

در صنعت پرورش ماهی عواملی به نام عوامل فشار وجود دارند که ميزان نياز به انرژي را افزايش داده و بطور نامطلوبي بر ميزان رشد تأثير می گذارند. این عوامل عباراتند از ازدحام ، سطوح پائين اكسيژن ، آلودگي و  ميزان آمونياك موجود در آب.

یکی دیگر از عوامل نامطلوب زمانیکه تعداد ماهي موجود در آب بالاست، دیده می شود. در آن زمان اغلب آلودگي استخر بوسيله خود ماهيان است. در اين حالت از یک طرف اكسيژن با ضايعات دفع شده از ماهي ترکیب شده، و از طرف دیگر مصرف اكسيژن توسط خود ماهيان در حال رشد، سبب كاهش ميزان اكسيژن محيط مي­گردد. براي مقابله با اين موضوع ميتوان آب را توسط اکسیژن فعال احیا كرد. اين عمل باعث افزايش ميزان اكسيژن محلول در آب تا حد اشباع مي گردد.

ميزان ازن لازم برای این منظور به عواملی مانند دانسيته جمعيت ( تعداد و سايز ماهي ها)، حجم آب ، چگونگي پرورش ماهي،  مقدار غذا ، و فاكتورهاي موثر در سيكل نيتروژن بستگی دارد .

دستگاه ازن ساز آکواریوم آردا رارای یکسال گارانتی کامل و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

ازن ساز آکواریم آردا بدون تایمر    ازن ساز آکواریم تایمر دار

جهت مشاوره تخصصی درباره ازن ژنراتور آکواریم آردا با شماره 09352141911 - مهندس عباسیان ( عاملیت فروش ازن ساز اکواریم) تماس بگیرید.